MenüüLAURA KAARE
inglise keele õpetaja

"Olen õpetanud inglise keelt Viimsi Koolis 40 aastat, enamuse sellest ajast keskkooli klassides, valmistades noori ette inglise keele riigieksamiks.
 
Usun elukestvasse õppesse ja tuntud jaapani vanasõna ÕPETAMINE ON ÕPPIMINE tarkusesse. Seega on keeltekool igati innustav väljakutse." 

 


EVELIN BANHARD
inglise keele õpetaja

Evelin Banhard omab mitmeaastast inglise keele õpetamise kogemust nii gruppidega kui individuaaltundide osas. Meie koolis annab ta inglise keele eratunde.

  

KÜLLIKE KRIISA
inglise keele õpetaja lastele

Laste inglise keele õpetajaks on Küllike Kriisa. Tema tundidesse tulevad lapsed alati hea tujuga. Kõige väiksemad neist on 4-aastased. Küllike on lisaks inglise keele õpetaja kutsele ka algklasside õpetaja.   Üle kõige maailmas meeldivad talle lapsed ja koorilaul. Tema tunnid  on alati lõbusad, mängu- ja laulurikkad. Lõbusal meelel on inglise keel kõigil väikestel õppijatel varsti selge .
 

KELLI PALMET
inglise keele skype-õpetaja
Õpetaja Kelli on inimene, kes alati naeratab, helge ja särav.  Kui teile meeldib moodne tehnika on skype-õpe teile sobiv ja mugav variant.


KRISTIINA RAUDSEPP
hispaania keele õpetaja

Kristiina on lõpetanud Tartu Ülikooli hispaania keele eriala. Õpingute vältel elas ta vahepeal aasta Kuubal. Hispaania keele õpetamisega on Kristiina tegelenud juba ligi kümmenkond aastat olles õpetanud erinevates keeltekoolides. Õpetamise kõrvalt on tal olnud mahukas keeleline praktika olles reisijuhiks hispaaniakeelsetele gruppidele Tallinnas.


MARIKA KUNDLA
saksa keele õpetaja

Marika Kundla on noor ja kogemustega saksa keele õpetaja, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppe saksa k erialal. Nüüd, asudes elama Tallinnasse, õpetab ta saksa keelt Viimsi Keeltekoolis.


 KERLI HANSEN
rootsi keele õpetaja
 
"Olen eluaeg olnud suur võõrkeelte armastaja (rootsi, taani, inglise, saksa, soome ja hispaania keel), eelkõige on köitnud just rootsi keel. See viimane saigi valitud suureks hobiks ja ametiks. Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli ning hiljem täiendanud end mitmel Riksföreningen Sverigekontakti kursustel ja Umeå suveülikoolis. Rootsi keele õpetajana olen tegutsenud 15 aastat ja õpetanud seda nii eesti kui inglise keele baasil. Õpetamise kõrvalt tegelen ma ka giiditööga ja tõlkimisega ning olen muuhulgas olnud kaastegev eesti-rootsi-eesti sõnaraamatu kirjastamisel. Rootsi keele kõrval on minu jaoks alati olnud tähtsal kohal pingemaandajana ka kitarrimäng ja jooksmine."
 

ANU LUIK
rootsi keele õpetaja

Anu õpetab meie koolis rootsi keelt. Ta on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli rootsi keele ja kirjanduse eriala ning hiljem täiendanud end Umeå suveülikoolis. Anu on töötanud rootsi keele õpetajana 8 aastat ja tema tundides on alati olnud oluline koht õpitavas keeles suhtlemisel, loomingulisusel ja süstemaatilisel keeleõppel. Lisaks rootsi keelele tegeleb Anu jazz-muusikaga.

 
VALENTINA REINHOLD
vene keele õpetaja
 
Valentina Reinhold on pikaaegse kogemusega vene keele õpetaja, kes töötab Viimsi Keskkoolis ja ka Viimsi Keeltekoolis. 
  

  

AIME VEIKESAAR
vene keele õpetaja

Aime Veikesaar on samuti pikaaegse kogemusega vene keele õpetaja, kes töötab Valentina kolleegina Viimsi Keskkoolis ja ka Viimsi Keeltekoolis. 
  

INNA VOLKOVA
vene ja eesti keele õpetaja

"Olen vene ja eesti keele õpetaja.
2006.aastal kaitsesin Tallinna Pedagoogikaülikoolis magistrikraadi vene keele kui võõrkeele didaktika erialal. Pidevalt täiendan keelealaseid teadmisi erinevatel kursustel.
Olen töötanud õppejõuna Tallinna Ülikooli Avatud Ülikooli Täiendõppekeskuse täiendõppekursusel. 12 aastat olen töötanud õpetajana mitmes Tallinna koolis, keeltekoolides ning Presidendi Kantseleis.
Olen õpetanud ameti- ja suhtluskeelt ning tegelenud tõlkimisega. Edukalt valmistasin ette õpilasi kodakondsus-, taseme- ja riigieksamiks. Vene keelt täiskasvanutele olen õpetanud ka inglise keele baasil.
Õpetajana pean tunnis oluliseks meeldiva tööõhkkonna loomist ning individuaalset lähenemist õpilastele. Valin õppematerjali selliselt, et kõik saaksid maksimaalse kasu ja julguse suhelda võõrkeeles. Oma keeleõppe metoodikas kasutan kaasaegseid kommunikatiivseid keeleõppemeetodeid ning psühholoogilisi võtteid.
Minu poolt on kirjutatud lugemik eesti koolidele.
Õppetöö käigus õpime vene rahvusliku kultuuri, keelelisi erinevusi, kõrvutavat grammatikat ning arendame kõneoskust.
Arvan, et keeleõppimise protsess peaks olema nauditav ja meelepärane ning püüan omalt poolt seda saavutada.
Soovin kõigile vene ja eesti keele huvilistele meeldivat koostööd!"
 

EVA VEEBER

prantsuse keele õpetaja

Eva Veeber on kogemustega prantsuse keele õpetaja, kes töötab Viimsi Keskkoolis ja alates käesolevast õppeaastast ka Viimsi Keeltekoolis.


KAIRIT MAASIKAS
itaalia keele õpetaja
 

"Olen õppinud stsenograafiat Tallinna Kunstiakadeemias, romanistikat Eesti Humanitaarinstituudis ja Tallinna Ülikoolis ning täiendanud oma teadmisi Catania ülikoolis Sitsiilias, spetsialiseerudes kitsamalt itaalia keelele ja kultuurile. Viimased 10 aastat olen jaganud oma teadmisi ka teistega, töötades itaalia keele õpetajana Võõrkeeltekeskuses, Tallinna Keeltekoolis ja Generumi erakoolis.
 
(Esmase tõuke itaalia keele õpingutega alustamiseks andis mulle üks itaaliakeelne ooperilibretto, mida ilma igasuguse ettevalmistuseta ja vaevalt peopesa-suuruse sõnastiku abil lugeda pusides tundsin ühtäkki tugevat sisemist sundi selle kaunikõlalise keelega põhjalikumalt tutvust teha. Ja nii, täiesti ilma reaalse praktilise vajaduseta ja endale suuri kaugemaid eesmärke seadmata, sai sõlmitud salajane side äärmiselt meeliköitva maa Itaaliaga, mis aja jooksul aina tugevamaks on muutunud ja minu elu kindlasti väga olulisel määral mõjutanud juba üle 15 aasta. Tänaseks on romaani keeled ja kultuurid põimunud lahutamatuks tervikuks minu intellektuaalsete seiklustega teatri-, raamatu- ja kunstimaailmas, aga vähemalt sama oluliseks pean oma perekonda, sõpru ja keskkonnatundlikku elustiili.)" 
 

KADRI HAUGAS
hispaania keele õpetaja
 
Kadri on lõpetanud Tartu Ülikooli hispaania keele ja kirjanduse eriala ja amerikanistika ja iberoamerikanistika kõrvaleriala, olles vahepeal aasta vahetusüliõpilaseks Hispaanias. Hispaania keele õpetajana on Kadri töötanud juba 6 aastat ning selle aja jooksul on ta teinud koostööd mitme eri kooliga nagu Folkuniversitetet, ILS, Jakob Westholmi Gümnaasium jms.


JAUME FARRÉ
hispaania ja prantsuse keele õpetaja


Jaume on meie kooli hispaania ja prantsuse keele õpetaja. Ta on pärit Katalooniast ning omab seega kahte emakeelt - katalaani ja hispaania keelt. Prantsuse keel on tema esimene võõrkeel. Ta on väljaõppe saanud Barcelonas ning viimastel aastatel elanud vahldumisi nii Barcelonas kui Eestis. Lisaks meie koolile, on ta töötanud mitmes Eesti keeltekoolis nii eesti kui vene keelt kõnelevate gruppidega. Jaume on pikaajaliste kogemustega õpetaja ning õpetab keeli inglise ja eesti keele baasil. Lisaks töötab ta hispaaniakeelsete ja prantsuskeelsete gruppide giidina Tallinna vanalinnas.
 

KAIRI MÄNNIK
soome keele õpetaja

Kairi on pikaajaliste kogemustega hea, tubli, noor õpetaja, kes on lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli. Ta on juhtinud nii õhtukursuseid kui intensiivkursuseid erinevates keeltekoolides ja erinevates firmades, omades teadmisi mitme valdkonna spetsiifilisest sõnavarast.


ANNA JERŚOVSKAJA
taani keele õpetaja

"Olen omandanud Tartu Ülikooli bakalureusekraadi taani keele ja kirjanduse erialal ning magistrikraadi Skandinaavia kultuuri ja kirjanduse erialal. Lisaks olen end täiendanud mitmel (suve)kursusel Kopenhaageni, Roskilde ja Syddansk´i ülikoolide juures.
Skandinaavia maad ja keeled on mulle huvi pakkunud juba 8 aastat. Selle aja jooksul on keelte õppimise kõrval minu jaoks tähtsal kohal olnud ka Põhjamaade kultuuridega tutvumine. Viimased kolm aastat huvitun Skandinaavia maade, eriti Taani filmikunstist.
Hetkel teen koostööd Tallinna Järveotsa Gümnaasiumiga, Viimsi Keeltekooliga ja Võõrkeeltekeskusega, kus jagan oma teadmisi taani keelest ja kultuurist teistele huvitunuile." 


EVELIN KASS
norra keele õpetaja

Evelin on Norramaaga ja norrakatega kokku puutunud juba üle 10 aasta, olles selle aja jooksul periooditi elanud ka Norras. Tänu tihedale kokkupuutele norramaalastega räägib Evelin suurepärast norra keelt ja viimastel aastatel jagab oma oskusi ka teistega. Lisaks norra keele õpetamisele tegeleb Evelin ka giiditööga ja noorgiidide koolitamisega ning on koolitanud just eelkõige keskkooli õpilasi ja täiskasvanuid. 

Eesti English Русский

 Lisainfo tel 569 52599,
 50 99 760 
 info@viimsikeeltekool.ee

Viimsi Keeltekool - mugavalt kodu lähedal!